1984 yılında Ankara’da doğdu.  Lise eğitimini Ankara Atatürk Anadolu Lisesi ‘nde tamamladı.

2004-2010 yılları arasında Eskişehir’de yerel ve bölgesel olmak üzere Radyo Park, Radyo Flash, Radyo Tempo gibi çeşitli radyolarda drive time show programları yaptı.

2010 yılında Anadolu Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümünden mezun oldu.

2011-2013 yılları arasında ulusal bir uydu kanalında televizyon programları hazırlayıp sundu.

2015 yılında Italya Sassari Üniversitesinde yüksek lisans öğrenimi gördü.

2016 ve 2018 yıllarında Italya Biyoteknoloji Bilimlerinde burslu araştırma programlarına kabul edilerek  1 yıl boyunca proje grubunda çalışmalarda bulundu.

Hobileri Film Tasarımı, Film Yapımı ve Senaryo yazarlığı olup çeşitli kategorilerde kısa filmleri bulunmaktadır.

2013 yılında kamu görevine atanan Erol, yüksek lisans tezini ışığın yayılımını modelleme üzerine bitirmiş olup halen fizik ve biyomedikal bilimler için yazılım, programlama,modelleme üzerine bilimsel çalışmalarına devam etmekte ve youtube kanalında sanat, doğa, hayvan hakları ve bilim üzerine bağımsız programlar hazırlayıp sunmaktadır.

Bu web adresindeki  görsel,video ve makaleler izin alınmadan hiçbir kurum, gerçek yada tüzel kişi veya şahıs tarafından kullanılamaz ve paylaşılamaz. ( 5846 Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu). 


 

He was born in 1984 in Ankara. He completed his high school education at Ankara Atatürk Anatolian High School.

Between the years 2004-2010, he performed drive time show programs in various radio stations such as Radio Park, Radio Flash, Radio Tempo, local and regional in Eskişehir.

He graduated from Anadolu University Science Faculty Physics Department in 2010.

Between 2011 and 2013 he produced and broadcasted television programs on a national satellite channel.

In 2015 he studied master’s degree at Sassari University in Italy.

In 2016 and 2018 he was admitted to research programs in the Biotechnology Sciences of Italy and worked in the project group for 1 year.

His hobbies are  film making, script writing and he has short films in various categories.

Erol, who was appointed to the public in 2013, has graduated with master’s thesis on modeling of light propagation and is currently working on scientific studies on software, programming and modeling for physics and biomedical sciences and preparing and presenting independent programs on art, nature, animal rights and science on the YouTube channel.

The images, videos and articles on this web address can not be used or shared by any institution, real or legal person or person without permission. (Law of 5846 Intellectual and Artistic Works).

 

6 thoughts on “Biyografi

  1. KARDEŞİM GERÇEKTEN ÇOK ETKİLENDİK TEBRİK EDİYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ(NOT:ATANDIĞIN KAMUDAN DOSTLARIN:))

  2. Başarılarının devamını diliyor, yaptığın çalışmalar için tebrik ediyorum. Çok faydalı konular..Saygılar

  3. Sosyal medyanın çöplük olduğu bu günlerde böyle çalışmalarla karşılaşabilmek harika hocam. Lütfen devam……. bravo !

  4. Eskişehirde radyo programlarınızı dinlerdim. Programlarınız bitince çok üzülmüştüm. Arkadaşlarımla her akşam saat 7 yi beklerdik. Çok da mesaj attık 3929 a park fm e 🙂 Sizi tekrar bulduğuma çok sevindim. Yeni programlarınızda başarılar dilerim. Bu arada okulumu bitirdim doktorum. Çalışmalarınızı sonuna kadar destekliyorum. Saygılar sewgilerrrrrrr. hatice.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>